Ceník

Děkuji Vám za zájem o využití mých služeb. Níže nalezete bližší informace o tom, jak Vám můžu pomoci, a kolik takové služby stojí. Pokud byste potřeboval/a s výběrem služby poradit či se na cokoli zeptat, kontaktujte mě. Bohužel však nepodávám odborné rady přes email, děkuji za pochopení.

Přečtěte si také obchodní podmínky.

Služby:

 • Úvodní konzultace
  1 000 Kč/hodina

Chcete probrat nějaký problém a nejste si jisti, zda je pro Váš problém nutná přímo konzultace? Chcete zjistit, jaké máte možnosti? Pak nabízím možnost zavolat si (přes mobil či videohovor), či se setkat a probrat, co Vás zajímá.

Je nutné ovšem vzít v úvahu, že v rámci úvodní konzultace se jedná pouze o poradenství obecné, orientační, poskytnuté pouze na základě skutečností a informací, které uvede majitel. Nemám totiž možnost situaci prozkoumat a diagnostikovat.

 • Konzultace na místě a diagnostika potíží
  Fixně 4 500 Kč, min 10 hodin mé práce

Pokud Vás trápí problémové chování Vaší kočky, a budeme jej spolu řešit, pak vždy začneme diagnostikou problému a konzultací na místě. Během těchto kroků zjistím veškeré potřebné informace o problému i kočce, a na základě nich určím, čím je problém způsoben, a jaké kroky musíme podniknout pro jeho vyřešení. Správná diagnóza je totiž nutnou podmínkou pro úspěšné řešení potíží.

V ceně tedy je:

 • Analýza dotazníku a dalších doprovodných dokumentů (např. lékařské zprávy)
 • Stanovení diferenciálních diagnóz a jejich následné ověření/vyloučení
 • Návštěva klienta a zvířete v místě bydliště, získávání informací o prostředí (fyzickém i sociálním), vztahu majitele a zvířete, chování zvířete nyní a v historii, zjištění kapacit a limitů pro řešení
 • Vysvětlení diagnózy a prognózy majiteli, uvedení do problematiky
 • Předání dovedností majiteli nutných pro řešení (např. tréning kočky, manipulace s kočkou, poskytnutí vhodných zdrojů informací, …)
 • Navržení řešení přímo na místě, pokud existuje a není potřeba celý terapeutický plán. Pokud však bude zapotřebí dlouhodobější spolupráce, například z důvodu závažnosti potíží, doporučím vám investici do terapeutického plánu. Vždy ovšem záleží na konkrétním případu.
 • Terapeutický plán
  3 000 Kč

Nutnou podmínkou pro začátek terapeutického plánu je absolvování předchozí služby Konzultace na místě a diagnostika potíží, protože správná diagnóza je klíčová pro úspěšné řešení problému. Bez ní nelze terapeutický plán sestavit.

Na základě prošetření situace v předchozím kroku pak vytvořím individuální plán právě pro Vaší kočku/kočky, který Vám zašlu v podobě přehledného manuálu. Program obvykle trvá 30 dní, v průběhu kterých budeme v pravidelném kontaktu (nejčastěji přes telefon/chat/email). Na řešení potíží tedy nebudete sami.

Cena tedy zahrnuje:

 • Prostudování informací o problému získaných na místě, dodatečná analýza
 • Sepsání jasného manuálu pro klienta – obsahuje nejen prognózu, ale také kroky k vyřešení problému a management rizik. Pro každý případ píši manuál individuálně, tudíž jeho příprava zabere větší množství času.
 • Pravidelný kontakt s majitelem zvířete, obvykle 4x za 30 dní, kdy jedno setkání trvá maximálně 30 min. Tento krok slouží k eliminaci nejasností, které mohou v průběhu řešení vyvstat, a k ujištění se, že má klient veškerou podporu, kterou mu můžu poskytnout.
 • Pravidelná preventivní péče
  Cena dohodou dle počtu odpracovaných hodin (500 Kč/h)

V průběhu života lidé i kočky mohou zažívat nejrůznější patálie, ze kterých se nemusí stát problémy, pokud se začnou řešit hned v zárodku. Také je fajn, pokud nám po boku stojí někdo, kdo vždycky dokáže poradit a povzbudit, kdo nás vyslechne, či nám dá užitečné tipy. Od toho je tu tato služba – hodí se nejen pro profesionální chovatele koček, či pro jejich skalní milovníky, ale také například pro nové majitele koček či majitele více zvířat.

Můžeme se setkávat jednou či víckrát měsíčně u vás doma, či si můžeme jednoduše pravidelně volat. Vše je možné. Ozvěte se mi!

Náhrada za procestovaný čas

Sídlím v Praze – pokud se tedy vydávám na kočičkou do jiného města, musím klienta požádat o náhradu cestovních výdajů. V době, kdy se dopravuji za klientem se totiž nemůžu věnovat jiným klientům. Obvykle účtuji 500 Kč/h, ve kterých jsou započítána nejen cena lístku, ale také náhrada za procestovaný čas. Za každou další procestovanou hodinu pak účtuji 250 Kč. V případě, že by částka výrazně převyšovala cenu zakoupené služby, můžu se rozhodnout částku za cestování úměrně upravit. Také lze snížit v případě, že v dané lokalitě stihnu v ten samý den navštívit i jiné případy.

Jak se za služby platí?

Platby přijímám pouze převodem z účtu. U některých služeb (např. zaslání terapeutického plánu poštou) se lze domluvit na úhradě na dobírku.

Jak konzultaci zrušit a penále

Protože pro Vás pracuji již několik hodin před samotnou návštěvou, tak v případě, že dojde ke zrušení termínu z Vaší strany více než týden před plánovaným termínem, vrátím Vám 50 % z částky. Pokud dojde ke zrušení konzultace s jakéhokoli důvodu méně než týden před plánovaným termínem, částku Vám již bohužel nebudu moci vrátit. V takovém případě již totiž termín s největší pravděpodobností nebude obsazen jiným zájemcem. Děkuji za pochopení.

A jak si mé služby objednat?

Kontaktujte mě – přes kontakty uvedené zde.