Ceník

Pro řešení problémového chování kočky či jeho prevenci můžete volit z následujících typů konzultací:

Konzultace po telefonu či online
Cena: 1000 Kč, doba trvání 60-90 minut

Konzultace může probíhat po telefonu či přes videohovor (přes Skype či Facebook). Protože množství informací, které mohu o problému či situaci získat bude při tomto způsobu konzultace oproti předchozímu omezené, doporučuji podpořit efektivitu řešení potíží touto formou například tím, že budete mít k dispozici videa zachycující problémového chování kočky.

Konzultace u Vás doma
Cena: 2000 Kč, doba trvání: 60-90 minut

V současné době tato služba bohužel není dostupná z důvodu mého ročního pobytu v zahraničí. V průběhu roku se však budu do České republiky několikrát vracet, proto v případě zájmu o tento typ konzultace sledujte aktuální informace a termíny na facebookové stránce Kočičí polepšovny. V případě zájmu vás budu o termínech ráda informovat přes email (viz kontakty či kontaktní formulář níže).

Co je ještě v ceně?

Kromě samotné konzultace je v ceně již započítán kontrolní telefonát či chat, během kterého zhodnotíme, jak náprava chování probíhala, či co je potřeba upravit, aby bylo řešení úspěšné. Níže naleznete celkové schéma, dle kterého konzultace a vše další probíhá:

 

A jak se na konzultaci objednat? 

Kontaktujte mě prostřednictvím emailu info@kocicipolepsovna.cz, nebo přes telefon +420 723 616 120.

Kontaktovat mě můžete také přes tento formulář:

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *