Kočičí polepšovna Kateřiny Štiblické

Děkuji Vám za zájem o využití mých služeb. Níže nalezete bližší informace o tom, jak Vám můžu pomoci, a kolik takové služby stojí.

Služby:

 • Konzultace na místě a diagnostika potíží
  Fixně 3 500 Kč, 5-7 hodin mé práce

Pokud Vás trápí problémové chování Vaší kočky, pak vždy začneme diagnostikou problému a konzultací na místě. Během těchto kroků zjistím veškeré potřebné informace o problému i kočce, a na základě nich určím, čím je problém způsoben, a jaké kroky musíme podniknout pro jeho vyřešení. Správná diagnóza je totiž nutnou podmínkou pro úspěšné řešení potíží.

Navíc, pokud je možné problém vyřešit na místě, například provedením menší změny prostředí, a není tudíž potřeba vytvářet terapeutický plán (viz níže), uděláme to. Pokud však bude zapotřebí dlouhodobější spolupráce, například z důvodu závažnosti potíží, doporučím vám investici do terapeutického plánu. Vždy ovšem záleží na konkrétním případu.

 • Terapeutický plán
  3 000 Kč, 5-6 hodin mé práce

Nutnou podmínkou pro začátek terapeutického plánu je absolvování předchozí služby Konzultace na místě a diagnostika potíží, protože správná diagnóza je klíčová pro úspěšné řešení problému.

Na základě prošetření situace v předchozím kroku pak vytvořím individuální plán právě pro Vaší kočku/kočky, který Vám zašlu v podobě přehledného manuálu. Program obvykle trvá 30 dní, v průběhu kterých budeme v pravidelném kontaktu (nejčastěji přes telefon/chat/email). Na řešení potíží tedy nebudete sami.

 • Pravidelná preventivní péče
  Cena dohodou dle počtu odpracovaných hodin (500 Kč/h)

V průběhu života lidé i kočky mohou zažívat nejrůznější patálie, ze kterých se nemusí stát problémy, pokud se začnou řešit hned v zárodku. Také je fajn, pokud nám po boku stojí někdo, kdo vždycky dokáže poradit a povzbudit, kdo nás vyslechne, či nám dá užitečné tipy. Od toho je tu tato služba – hodí se nejen pro profesionální chovatele koček, pro jejich skalní milovníky, ale také například pro nové majitele koček či majitele více zvířat.

Můžeme se setkávat jednou či víckrát měsíčně u vás doma, či si můžeme jednoduše pravidelně volat. Vše je možné. Ozvěte se mi!

 • Online konzultace
  1 000 Kč

Nepotřebujete řešit vážný problém, ani nepotřebujete pravidelnou péči? Pro takové případy je tu tato služba. Můžeme například probrat, jak seznamovat kočky, jak vybavit byt pro potřeby Vašeho mazlíčka. Zkrátka můžeme probrat cokoli je ohledně koček potřeba, ovšem s výjimkou řešení závažnějších potíží. Pro tyto případy využijte Konzultaci na místě.

Pro objednávky či dotazy můžete využít tento formulář:

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přesunout se na začátek