Kočičí polepšovna Kateřiny Štiblické

Termíny ve Vašem městě

Pokud bydlíte někde jinde než v Praze, a máte zájem o konzultaci problémového chování Vaší kočky u Vás doma, prohlédněte si následující seznam termínů – pokud se Vám některý z nich bude hodit, neváhejte a přihlašte se. Při cestě mimo Prahu totiž musím účtovat náklady za dopravu, a výhodou sdílení těchto nákladů mezi více klientů je možné dosáhnout jejich značného snížení.

AKTUÁLNĚ NEJSOU VYPSÁNY ŽÁDNÉ TERMÍNY PRO ČERVEN A ČERVENEC 2019.

Co když se někdo přihlásí po mně?

Doplatky za dopravu se budou s přibývajícími zájemci dále snižovat, a to ve prospěch všech zúčastněných – pokud při Vaší objednávce konzultace například v Brně zaplatíte vyšší cenu za dopravu, a poté se na stejný termín přihlásí další zájemce, bude Vám adekvátní část doplatku za dopravu vrácena.

Nenalezl/a jste vhodný termín?

Pokud jste výše nenalezl/a Vaše město, nebo potřebujete zvolit jiný termín, než některý z výše vypsaných, neváhejte mě kontaktovat – termín pro Vás vytvořím a opět se pokusím na stejný den touto cestou přihlásit více účastníků. Vaše náklady můžete samozřejmě snížit také tak, že konzultaci doporučíte někomu z Vašeho města či blízkého okolí a částku za dopravu si tak rozdělíte.

A jak se na konzultaci objednat?

Kontaktujte mě prostřednictvím emailu info@kocicipolepsovna.cz.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přesunout se na začátek