Poradenství

Řešení potíží: Jak Vám můžu pomoci?

Řešení problémového chování koček je obvykle dlouhodobá záležitost. Své klienty navštěvuji doma, či řešíme potíže online. Spolupráce pak probíhá takto:

➡️ Pohotovost – když včera bylo pozdě

Cena: 4 500 Kč

Řešíte akutní problém? Nebo prostě nechcete čekat na pomoc při potížích déle, než dva dny? Vyplňte mi krátký dotazník, a já se k Vám po jeho zpracování vrátím nejpozději do 48 hodin 🕗. Zavoláme si a dostanete radu, kterou potřebujete.

➡️ Úvodní konzultace – začínáme s řešením

Cena: 3 000 Kč

Nejdříve se podívám problému na zoubek pomocí dotazníku. Nedávám totiž obecné rady, vždy pouze rady zacílené na konkrétní situaci.

Díky tomu se pak během hovoru se dozvíte, jaké jsou možnosti a šance na řešení, případně si rovnou řekneme, jaké kroky můžete podniknout okamžitě. Po týdnu situaci opět během hodinového hovoru zkontrolujeme, a případně se domluvíme na následné návštěvě na místě.

➡️ Návštěva u Vás doma a podpora v průběhu řešení

Budeme pozorovat chování kočky v jejím prostředí, a určíme, co všechno má na chování kočky a potažmo i řešený problém vliv. Úvodní konzultace nám zde pomůže zacílit návštěvu tak, abychom získali všechny relevantní informace. Na základě nich pak navrhnu terapeutický plán pro řešení potíží.

Abyste měli vše potřebné vždy pohodlně po ruce, napíši pro Vás napíši přehledný dokument s konkrétními radami, jak postupovat, a celým procesem Vás osobně provedu – délka a rozsah následného kontaktu se liší dle zakoupeného balíčku – protože řešení je proces, který zabere čas:

Měsíční balíček (30 dní) 🎁

Cena: 6 500 Kč

Po zmíněné návštěvě na místě budeme pravidelně v kontaktu, abychom se ujistili, že jde vše podle plánu. Nebudete na to tedy sami. Během posledního hovoru zhodnotíme výsledky terapie a případně se domluvíme na dalším postupu.

Velký tříměsíční balíček (90 dní) 🎁

Cena: 19 000 Kč

Budu Vás a kočičku jeden měsíc každý týden navštěvovat na místě, či si zavoláme. Po zbývající čas budeme také v pravidelném kontaktu. Navíc budete mít radu vždy při ruce, a to i mimo návštěvy či předem domluvené hovory, když to bude potřeba, a nepřesáhne to rozsah balíčku.

Řešení je mixem následujících přístupů:

 • Úprava prostředí (navýšení počtu toalet, …)
 • Zlepšení vztahů mezi kočkami
 • Tréning – naučím Vás, jak kočku naučit žádoucí chování
 • Zmírnění či odstranění strachu kočky
 • Zlepšení komunikace a vztahu mezi Vámi a kočičkou
 • Podávání doplňků či léků, pokud je pro to vážný důvod (předepisuje veterinář)
 • … a další, dle konkrétních problémů vašeho kočičího miláčka.

Bydlíte mimo Prahu 🚌?

Pokud se konzultace odehrává mimo Prahu (mimo pásmo POB – více info zde ), k ceně návštěvy na místě bude připočtena náhrada procestovaného času a nákladů na cestu. Toto určuji dle konkrétního místa, částky se tedy mohou lišit od následujících příkladů:

 • Praha mimo POB: 500 – 1 000 Kč
 • Brno (centrum): 2 000 Kč
 • Hradec Králové (centrum): 2 000 Kč
 • Karlovy vary (centrum): 2 000 Kč
 • Ostrava (centrum): 4 000 Kč

❓ Proč je toto nutné?
Protože během cesty mi vzniká více nákladů, a nemůžu se věnovat jiným klientům.

Přečtěte si také obchodní podmínky.

✉️ Napište mi:

Přesunout se na začátek