Kočičí polepšovna Kateřiny Štiblické

Přednášky

Přihlašte se nyní:

Bližší informace a pokyny pro přihlášení naleznete zde.

Připravuji:

Máte zájem uspořádat seminář či školení ve své organizaci? Neváhejte mě kontaktovat. Ráda zpracuji a odpřednáším odborná, ale i populárně naučná témata dle Vašich potřeb. Cena dohodou.

 • Kočky a děti – proč někdy vznikají problémy a jak je řešit?
  Detaily o formě a ceně webináře budou upřesněny později.
  Webinář vhodný nejen pro čerstvé rodiče, ale také pro ty, kteří děti teprve plánují a chtějí předejít potížím.

Již proběhlo:

 • Povídání ve školce Raduška v Kadani, 21. 2. 2020

Protože výchova mladých kočkařů a pejskařů by se neměla podceňovat, navštívila jsem děti v mateřské školce Raduška v Kadani. Řekli jsme si, jak se ke zvířátkům chovat či nechovat, a jakým způsobem kočky a psi komunikují.

Při vysvětlování psí řeči těla mi asistovala zapůjčená milá psí kolegyně.
 • Beseda o chování koček, Péťkafé Přerov – 9. 2. 2020 od 14:00

Cílem besedy totiž bylo poskytnout každému účastníkovi bezpečný prostor pro sdílení zkušeností a probrání témat, které aktuálně řeší, nebo která ho zajímají. Více se o besedě dočtete zde.

Co na besedu řekla jedna z účastnic?

Účastnila jsem se besedy pro milovníky koček v Přerově s Katkou Štiblickou, která je velká milovnice kočiček a svou práci dělá srdcem. Bylo to velmi příjemné odpoledne a přínosné pro nás chovatele koček, protože v každé domácnosti se řeší nějaké problémy, bývají individuální a rady, které fungují se hledají těžce. Katka je odbornice a dělat práci srdcem je základ úspěchu. Můžu všem s radostí besedu doporučit a ráda se účastním znovu. Děkuji ❤️

 • TICA mezinárodní výstavě koček 2019, Kladno
  Přednáška „Feromony pro kočky a jak je využít“ pro cca 50 posluchačů, přednášeno ve dvou termínech (19. a 20. října)

A co na přednášku říkal Zdeněk Soukup, jeden z pořadatelů?

“ Kateřinu Štiblickou jsme kontaktovali s návrhem uspořádat přednášku o chování koček na TICA mezinárodní výstavě koček 2019, protože její činnost sleduji již déle a vím, že kromě praxe si doplnila i vzdělání v tomto oboru. Měla tedy moji plnou důvěru.
Přednáška byla skvěle připravená i podaná, navíc Kateřina vybrala takové téma, aby bylo využitelné v běžném životě pro maximum posluchačů, a zároveň dostatečně nové, aby je zaujalo (Feromony pro kočky a jak je využít). Přednáška byla perfektně připravena i odprezentována. Kateřina navíc nešetřila vtipem a skvělými přirovnáními, které jistě pomohly přednášenou látku snadno vstřebat.
Nejen díky této skvělé zkušenosti zveme Kateřinu jako přednášející i na další ročník této výstavy.“

 • Beseda v Kadaňské knihovně, součást cyklu „Dnes čte“, 2018
  Beseda pro malé i dospělé posluchače, při které jsme probrali nejen vlastní zkušenosti s chovem zvířat, ale i to, jak moje práce odborníka na problémové chování koček vlastně vypadá.


Přesunout se na začátek