O mně

Proč jsem právě já ten správný člověk, který vám pomůže vyřešit kočičí potíže?

Je to hlavně…

… díky mému vzdělání:

Absolvovala jsem magisterské studium klinického chování zvířat na britské University of Lincoln, a měla jsem tak možnost učit se od současných špiček v oboru problémového chování zvířat. Dle mých informací jsem zatím jediná aktivní odbornice v republice, která má vzdělání přímo v oboru řešení poruch chování zvířat. Ručím tedy svým životem i duší za kvalitu mých služeb.

Vědomosti si navíc pravidelně si své vědomosti rozšiřuji absolvováním nejrůznějších kurzů a seminářů, například od Sdružení chovatelů koček ČSCH či Linky bezpečí.

… díky mé praxi:

Kromě péče o vlastní klienty a jejich kočičky jsem se věnovala také problémovému chování koček v Opuštěných kočičích tlapkách, čímž se nám dařilo bránit návratu adoptovaných zvířat zpět do útulku. Během bakalářského studia jsem také  venčila pejsky z Handipet Rescue.

… a díky mé lásce ke zvířatům:

A jak mě vlastně vůbec napadlo, že bych se tomuto oboru chtěla věnovat? Za všechno může Kubíček, přátelský, hravý a inteligentní oranžový kocourek mého bývalého přítele. V průběhu let jsme společně s Kubíčkem zažili nejrůznější situace, a právě díky tomu jsem si začala shánět více informací jak o chovu koček, tak o řešení problémů. Ale především jsem se do koček bláznivě zamilovala…

Kubíček pozorující ptáčky, léto 2015

Stále na mě ještě nemáte jasný názor? Zde se můžete se mrknout na názory mých klientů, či mě můžete rovnou kontaktovat.

Kočky s vámi!
Kateřina Štiblická, listopad 2019