Řekli o mně

Níže naleznete zpětnou vazbu od mých klientů či organizací, kterým jsem měla tu čest pomáhat:

Anežka Štelclová, zakladatelka spolku Opuštěné kočičí tlapky, Brno
Kateřina s námi spolupracuje od května 2017. Obvykle ji doporučíme majiteli adoptované kočky, který se potýká s problémem. Kateřina poté majitele koček navštěvuje u nich doma, anebo se s nimi domlouvá na konzultaci přes facebook. Za tu dobu nám úspěšně pomohla s mnoha případy, se kterými si nikdo jiný nevěděl rady. Navíc si majitelé koček velmi chválí její přístup a není výjimkou, že její pomoc sami vyhledávají i v budoucnu při řešení jiných potíží. Kateřinu hodnotím jako spolehlivého a schopného člověka, navíc se sama i nadále aktivně vzdělává a jsem za náš spolek pyšná, že mohu říct, že právě Kateřina jede studovat tento nový obor do Spojeného království. Nejen díky adekvátnímu vzdělání je to dle mě člověk na svém místě.


Hana Ondroušková
Katka mi pomohla vyřešit dva problémy. Prvním bylo močení kocoura mimo záchod, druhým seznamování kocourů, protože jsme našemu „jedináčkovi“ chtěli pořídit kamaráda. V obou případech mi Katka podrobně vysvětlila, co a jak dělat, kde můžou být příčiny problémů, k seznamování kocourů mi návod i sepsala. Ocenila jsem, že rady neposkytovala pouze na dálku, ale přijela k nám domů, aby mohla zhodnotit, v jakých podmínkách kocour žije, co by se případně dalo vylepšit, a při seznamování kocourů se přijela po třech týdnech podívat, jak už „kluci“ pokročili. Díky jejím radám mám doma ze dvou syčících protivníků dva skvělé parťáky. Katčin přístup je velmi zodpovědný, profesionální, zároveň empatický jak ke kočkám, tak k nám, tápajícím majitelům. Za vše, s čím mi doposud pomohla, jsem velmi vděčná, a kdyby se vyskytl nějaký další problém, s důvěrou se na ni opět obrátím.


Zbyněk Křípal

Katku jsme kontaktovali, když se nám mělo narodit dítě. Jeden známý dával s příchodem potomka kočku pryč, tak jsem měl strach, jak to bude probíhat u nás a chtěl jsem se připravit na všechny možnosti. Na sezeních s Katkou se mi nejvíc líbí to, že nejenom rozdává rady, ale zároveň se snaží, abychom pochopili, co se kočkám odehrává v hlavě a proč se chovají tak, jak se chovají. Je na ní vidět, že jí na kočkách opravdu záleží a ví o čem mluví. Konzultace je navíc velice zábavná a Katka nešetří vtipnými historkami z kočičí praxe. U nás to vypadá, ze poradila dobře, takže pokud budeme jeste někdy potřebovat poradit, určitě se na ni obrátíme.


Kateřina Obrtelová, Pelíšek – kočičí kavárna

Kateřinu jsme oslovili kvůli problémovému soužití našich tří kočiček. Dlouhou dobu dva z nich zastrašovali kočičku u jídla i během dne do kouta, a ta nám chodila mimo kočičí záchod močit na naše věci. V jednu chvíli to bylo opravdu už docela náročné, měli jsme obavy o zdraví a psychickou pohodu našich kočiček a trápilo nás, že spolu nejsou šťastní. Zkoušeli jsme všechno, sami máme dost zkušeností s kočkami, ale nic nepomáhalo a přišlo nám, že ať uděláme cokoliv, nedojde ke zlepšení.
Kateřina u nás byla několikrát na konzultaci, prvně se s kočičkami seznámila a vyslechla si naše problémy a poté nabídla jiný pohled na situaci, tedy pohled samotných kočiček, jak se cítí, proč se takto chovají, apod. Je opravdu pozoruhodné, jak Kateřina kočkám rozumí.
Poté nám bylo doporučeno několik opatření a změn v prostředí a našich reakcí, vše nam bylo i podrobně sepsáno, abychom na nic nezapomněli.
Upřímně ze začátku jsme nevěřili, že se chování našich kočiček někdy změní, ale stačilo několik měsíců a kočky vedle sebe normálně existují a problém s agresivitou a močením je pryč. Nebylo to samozřejmě bez práce a drobných ústupků, ale rozhodně to stálo za to. Nejsou z nich sice nejlepší kamarádi, ale tolerují se a každý z nich je o hodně šťastnější a my také.
Kateřině jsme velmi vděční za pomoc, sami bychom to nezvládli a doporučujeme její konzultace každému, kdo má problémy s chováním kočiček a věří, že vše má svou příčinu, kterou my jako lidi nedokážeme dokonale odhalit, a tak si myslíme, že nam to kočky dělají naschvál, ale ono to tak není.


Nikoleta Déčiová , Shani’s Rescue Rangers

S Kateřinou se znám díky spolupráci s Opuštěnými kočičími tlapkami, kterým dělám dočasky. Kateřina nám již mnohokrát pomohla s problémovými kočičkami.


Věra Sochrová
Kateřina má velmi milý přístup a velmi intenzivně se snaží lidem pomoci. Telefonovaly jsme si ohledně močení mého kocoura mimo toaletu.


a další…

Řekli o mně

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přesunout se na začátek